Весь ХарцызскГлавная Весь Харцызск
Весь Харцызск
Весь Харцызск
   Логин:  Пароль:

16.10.2019 г. 8:22 

Виды Харцызска 

Виды Харцызска

Весь Харцызск 

Главная
  Новости Харцызска

Информация о Харцызске
  О городе
  Власти Харцызска
  История города
  Статистика города
  Статьи о городе
  Каталог предприятий
  Карта Харцызска
  Харцызск на карте Google

Задать вопрос мэру Харцызска
  Юридическая консультация

Форум
  Чат

Фотоальбом
  Файлы
  Ссылки

Телепрограмма 
  Гороскопы
  Анекдоты
  Игры

Топ-10
  Поиск

О нас
  Реклама на сайте
  Написать нам
  Рекомендовать нас
  Добавить в Избранное

Кто на сайте: 

Нет содержания для данного блока.

Реклама 

Интернет-провайдер «DiDAN» — 100 Мбит/сек!

Поиск по сайту 

Реклама 

• 

Весь Харцызск :: Просмотр темы - Советы автолюбителю:ГАИ на дороге. Что делать?Советы, помощь
 Правила форумаПравила   FAQFAQ   ПоискПоиск   ГруппыГруппы   ПользователиПользователи   ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход  

Внимание новичков!

В связи с участившимися случаями спама, у вновь зарегистрированных пользователей отключена возможность создания сообщений на форуме. Возможность писать сообщения будет включаться администратором вручную — через некоторое время после регистрации пользователя. Для включения этой функции быстрее, пишите личное сообщение администратору сайта (в сообщении напишите кратко о себе и с какой целью регистрировались на сайте).
Обратите внимание: пользователям, нарушающим п.2.1 возможность писать сообщения включаться не будет!
Просим отнестись с пониманием: это вынужденная мера.

Советы автолюбителю:ГАИ на дороге. Что делать?Советы, помощь
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Весь Харцызск -> Автотрэк
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
simon
Постоялец
Постоялец

СообщениеДобавлено: Вт Сен 14, 2010 19:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Miller писал(а):

а може то сам пан Володарський ))))
Гы-гы. А чё ему тут делать? Он купил себе чёпер и чёпает помаленьку. И поэтому общается на форуме соответствующем.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
autolove
На перевоспитании
На перевоспитании

СообщениеДобавлено: Пн Сен 20, 2010 20:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На авто я заработал честным путем. Если бы у меня были завязки в верхах я бы не решал все вопросы через суд. Я каждую копейку зарабатую сам. Пока ты гуляешь и отдыхаешь я работаю и мне так нравится. А если у тебя синдром не доверия, можешь обратится в ГНИ, и пожадлватся на меня. Главное не марка авто, а его содержимое.
autolove
На перевоспитании
На перевоспитании

СообщениеДобавлено: Ср Окт 20, 2010 18:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В продолжение темы знакомого остановили работники гаи, инкриминируют остановку на пешеходном переходе.
Размещаю его иск в суд. Без ФИО и тд. Так просил не освещать так как еще дело не передано в суд.(Извиняюсь за тофталогию)

ПОЗОВНА ЗАЯВА

«18» жовтня 2010р. посадовою особою відповідача – інспектор ДПС ДАІ м. Харцизька Василевський Р.О., винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 КУпАП щодо мене. Вказана постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав.
«18» жовтня 2010 року близько 13 год. 30 хв. я рухався автомобілем ВАЗ 21093, державний номерний знак *****, по вулиці Клари Цеткін у напрямку Промрайону разом із двома чоловіками. При проїзді перехрестя я був змушений зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам як того вимагає п.16.2 та 18.2 Правил Дорожнього руху, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. за № 1306 (далі Правила). Після того, як пішоходи закінчили перехід перехрестя, я почав рух. Але машина, заглохла і зупинилася. Я увімкнув аварійну сигналізацію та почав заводити машину. У відповідності п.15.14 та п. 9.9а Правил, де вказано, що
15.14. У разі вимушеної зупинки в місці, де зупинку заборонено, водій повинен вжити всіх заходів, щоб прибрати транспортний засіб, а за неможливості це зробити — діяти згідно з вимогами пунктів 9.9 — 9.11 цих Правил.
9.9. Аварійна світлова сигналізація повинна бути ввімкнена:
а) у разі вимушеної зупинки на дорозі;

Через секунд 20 мені вдалось завести машину та продовжити рух. Але мене зупинив інспектор ДПС ДАІ м. Харцизьк робітник міліції Василевський Р.О.. На моє запитання про причину зупинки інспектор ДПС відповів що проводиться операція «Перехрестя» та витребував надання посвідчення водія та реєстраційні документи на автомобіль Як виявилось далі, причиною зупинки, за думкою інспектора та згідно з його слів, стало порушення мною вимог пункту 15.9ґ Правил, за що передбачена відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП. На мої заперечення стосовно того, що я не вчиняв дій, які порушували б Правила дорожнього руху України, а навпаки виконував Правила щодо проїзду перехресть та проїзду пішохідних переходів, зокрема п. 16.2 та 18.2 Правил, де вказано, що:
п. 16.2 «На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.»
п. 18.2 «На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.»,
та п.15.14,п. 9.9а
що я і зробив, інспектор ДПС з документами на машину та моїм посвідченням направився до свого службового автомобіля, де не враховуючи мої пояснення склав протокол про адміністративне правопорушення Серія АН1 №***** від 18.10.2010 р. (копія додається).
В протоколі інспектор ДПС зазначив лише те, що я здійснив зупинку на пішохідному переході, що не відповідає дійсності. Жодного доказу мого нібито порушення мені пред'явлено не було, а також не вказано на якому саме пішохідному переході по вулиці Клари Цеткін я зупинився.
Але, не зважаючи на мої пояснення та на твердження свідків *****, яки їхали разом зі мною і підтверджують правомірність моїх дій, інспектор ДПС Василевський Р.О., врахувавши тільки свої думки достатніми, прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255грн., та виніс постанову серія АН №***** по справі про адміністративне правопорушення від 18 жовтня 2010 року (копія додається.
Маю зазначити, що відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Але як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, до нього додається тільки постанова по справі про адміністративне правопорушення. Отже маємо прийти до висновку, що доказів, які б мали доказувати нібито мою вину, не має і бути не може.
Також маю зазначити, що при складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектором ДПС ДАІ було грубо порушено п.1.6 розпорядження №466 МВС України від 21.05.2009 р. в якому виключається складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото -, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
Таким чином при складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення відповідачем порушені вимоги ст. 251 та ст. 252 Кодексу України про адміністративні правопорушення, розпорядження № 466 МВС України, а також порушено положення ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідачем достеменно не встановлено, чи був я винний у правопорушенні, враховуючи, що будь-яких доказів правопорушення не наведено.
Протокол Серія АН1№***** від 16.07.2010 р. мені було надано на підпис після його складання та підписання інспектором.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 280, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причини:
рухаючись на автомобілі ВАЗ 21093 я виконував вимоги Правил дорожнього руху України жодного доказу мого нібито порушення інспектором ДПС не наведено За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою. Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серія АН №*****по справі про адміністративне правопорушення від 18.10.2010 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та такою, яка підлягає скасуванню.

ПРОШУ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Викликати мене у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату та час.
3. Визнати протиправною та скасувати Постанову серії АН№***** по справі про адміністративне правопорушення від 18 жовтня 2010р.

Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії АН №***** по справі про адміністративне правопорушення від 18.10.2010 р. в 2-х прим.
3. Копія протоколу серії АН1 №*****. про адміністративне правопорушення від 18.10.2010 р. в 2-х прим.

«» липня 2010 року __________
delias
Бессмертный форумчанин
Бессмертный форумчанин

СообщениеДобавлено: Ср Окт 20, 2010 18:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

эдак можно любые правила нарушать, с такими бумагами, и на пешеходных переходах останавливаться, и парковаться под запрещающими знаками, и возле самых перекрёстков остановки делать....
ведь и ежу понятно что никакой там двигатель на 20 секунд не глох, просто автолюбитель практиковал излюбленный способ остановки на пешеходном переходе.
На перевоспитании
На перевоспитании

СообщениеДобавлено: Чт Окт 21, 2010 19:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Товарищ вы говорите, как человек не имеющий автомобиля.
Я не говорю, что надо нарушать. Я предлагаю, реальный способ решения сложившихся проблем на дороге. Но если, вы честны и уверены что ваши деньги за штраф пойдут на ремонт дорог и улиц, Вам карты в руки.
delias
Бессмертный форумчанин
Бессмертный форумчанин

СообщениеДобавлено: Чт Окт 21, 2010 19:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Но если, вы честны и уверены что ваши деньги за штраф пойдут на ремонт дорог и улиц, Вам карты в руки.

если штрафы не идут на ремонт дорог, значит следует нарушать правила... железная логика...
Бессмертный форумчанин
Бессмертный форумчанин

СообщениеДобавлено: Чт Окт 21, 2010 20:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сегодня вечером стал киногероем.
Вкратце - еду себе с супругой по Шалимова в сторону жд-вокзала. Около рынка первый пешеходный переход, вдоль дороги (справа) идет парочка неопределенного пожилого возраста, с мешком и сумкой.. идут ПО проезжей части вдоль бордюра. Поскольку на дороге ямы и лужи, не тороплюсь сильно, и проезжаю мимо этой парочки. Этот момент совпал с тем, что парочка ОСТАНОВИЛАСЬ. Напомню - они шли по проезжей части. Но остановились они аккурат на первой полоске зебры. Не стал прибегать к экстренному торможению, и проехал мимо.
Сразу после перехода есть стоянка около рынка. Я остановился там, высадил супругу и поехал в сторону ЖД, развернуться, ибо по Шалимова везде сплошная.
Около Домотехники стоял ГАИшный Ланос, из которого выскочил бодрый сотрудник с жезлом и тормознул меня. На вопрос о причине остановки мне было сказано, что я не пропустил пешеходов на переходе. Пришлось пройти к ихнему Ланосу, в салоне оказалось еще пара сотрудников. Один из них на неплохой видеокамере показал мне мою машинку))) как я проехал мимо, и как пара пешеходом как раз повернулась в сторону перехода. Однако на камере плохо видно - кто где находился, поэтому я начал оспаривать их обвинения. В этот момент на том же переходе какой-то странный товарищ на жигулях из правого ряда попробовал развернуться на переходе, при этом действительно помешал пешеходу переходить, и чуть не бахнул встречную машину...
Я показываю ГАИшникам, о том, что действительно является нарушением. Мне быстро отдают права, зовут третьего с улицы, и со словами "Счас мы его догоним" срываются с места.
delias
Бессмертный форумчанин
Бессмертный форумчанин

СообщениеДобавлено: Чт Окт 21, 2010 21:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Счас мы его догоним

красавцы, ничего не скажешь
VIP
VIP

СообщениеДобавлено: Пт Окт 22, 2010 7:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

месяц подходит к концу, а план по нарушениям надо выполнять ))))
буривесНИК
Бессмертный форумчанин
Бессмертный форумчанин

СообщениеДобавлено: Пт Окт 22, 2010 10:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Miller писал(а):
месяц подходит к концу, а план по нарушениям надо выполнять ))))
а потом вот так получается...
Miller
VIP
VIP

СообщениеДобавлено: Пт Окт 22, 2010 21:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так давно не секрет что все в нашей сране покупается и продается )))
autolove
На перевоспитании
На перевоспитании

СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2010 17:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ребята вы пишете не по сути, если есть вопросы задавайте. А Ваши коментарии, можно было бы вынести в другую тему. Я не призываю нарушать, а всего лишь хочу помочь тому, кто попал на крючок ГАИ.
Если Вам не интересно, то это ваше право. Своё мнение я не навязываю. В УКРАИНЕ СВОБОДА СЛОВА!!!!!!
За ранне спасибо.
simon
Постоялец
Постоялец

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 03, 2010 16:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пока есть дыры в законе и гаишники не умеют работать-надо пользоваться.Сейчас штрафы платят только ленивые или сильно занятые.Остальные опротестовуют через суд.
autolove
На перевоспитании
На перевоспитании

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 03, 2010 17:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я с simon, полностью согласен.Если бы штрафы были прежние, то и вопросов не было бы. А так.
Miller
VIP
VIP

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 03, 2010 19:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а не нарушать не пробовали?))
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Весь Харцызск -> Автотрэк Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 2 из 6

Перейти: